Logo

Reference

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Stodolní

Klub Ruby Blue, Stodolní, Ostrava

Originální a moderně vybavený třípatrový club - největší na Stodolní ulici v Ostravě! Všechna hliníková okna a okenní sestavy obvodového pláště, hliníková prosklená čelní rastrová fasáda a boční fasády se vstupními dveřmi do klubu a hotelu.

TECH INVEST Ostrava a.s.

RWE

RWE Schott Solar Valašské Meziříčí

RWE SHOTT Solar GmbH, největší německý výrobce solárních panelů, zahajuje ve Valašském Meziříčí v České republice výrobu solárních modulů. Veškeré hliníkové fasádní stěny v plášti budovy včetně administrativní části, opláštění ocelových schodišť, hlavní vstup s automatickými dveřmi. Tato realizace byla pokračováním spolupráce při vytváření nových výrobních a administrativních ploch již zabydleného areálu.

Skanska CZ a.s.

Nitto Denko

Nitto Denko Czech s.r.o.

Společnost Nitto Denko Czech s.r.o. je jednou ze 118 poboček japonské nadnárodní korporace Nitto Denko, která svými produkty velmi silně zasahuje do oblastí stavebního průmyslu, tiskařského a papírenského průmyslu, automotivu, spotřební elektroniky a zdravotnictví. Na projektu jsme se podíleli komplexní dodávkou výplní otvorů v administrativní části (dva pásy hliníkové rastrové fasády, 4 sestavy dvoukřídlových automatických dveří v prosklených stěnách). Další dodávku tvořila celoprosklená vrátnice s posuvným oknem a nerezovým parapetem. Tento projekt byl specifický požadavkem investora na strukturální rohové spoje v rastrových hliníkových pásech.

Takenaka Europe GmbH

Erich Jaeger

Erich Jaeger s.r.o., Kopřivnice

Vývoj a výroba automobilových kabeláží, konektorů, elektroniky a tažných zařízení. Rozšíření výrobní haly. 4 ks velkých sestav prosklených oken s dveřmi s automatickými otevírači s vlastní ústřednou napojenou na systém EPS pro odvětrávání výrobních prostor v případě požáru. Investor po zkušenostech z I. etapy zvolil pro rozšíření objektu náhradou za plastové výplně stavebních otvorů výplně hliníkové.

Skanska CZ a.s.

missing

Kovintrade s.r.o.

Sklad má rozlohu 7500m2. Je určen pro skladování zejména výrobků z neušlechtilých ocelí. Vstup do prodejny tvoří automatické posuvné dveře v prosklené stěně. Zádveří - prosklená stěna s dvoukřídlými otočnými dveřmi.

VKV-Market, spol. s r.o.

Pštrossova

Mateřská škola, Pštrossova 11, Praha

Nově zbudovaná prosklená výtahová šachta z boku domu. Požární úseky pevných stěn vytváří ochranu rohového styku a brání přenosu požáru z budovy na budovu. S novou normou upravující vybavení objektů výtahem, bude tyto realizace vidět stále častěji.

ATA Engineering CZ s.r.o., Ostrava-Poruba

Kozomín

National Technological Park Kozomín

První z několika dalších objektů pro nizozemského investora. Individuální vnitřní vestaby pro potřeby jednotlivých pronajimatelů. Vnitřní prosklené příčky se žaluziemi, pevné požární stěny a obvodové sestavy s posuvnými okny, které se stávají standardem tohoto typu objektů.

IMOS Brno, a.s.

Repinova

Administrativní budova, Repinova, Ostrava

Novostavba bytového domu v centru Ostravy. Podkrovní luxusní byty, v 1. NP .a 2. NP soukromá zdravotnická ambulance. Nápaditá kombinace proskleného hliníkového rastrového pláště a odvětrané zavěšené fasády z desek MAX Exterior imitujících dřevěné obklady.

HOCHTIEF CZ a.s.

missing

Zdravotní středisko Havířov

Nestátní zdravotnické zařízení na okraji Havířova. Dodávku a montáž tvořily požární prosklené stěny oddělující jednotlivé požární úseky spojovacího krčku mezi původní a novou budovou.

ALFEST LUČINA s.r.o.

Rockpoint

Rock Point Ostrava

Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Velkoplošná prosklená výloha uložená v hliníkových rámech. Skla uložena za sebou bez oddělujících příček, bez tmelení silikonem.

TOMPRES CZ s.r.o.

1 | 2 | 3 | 4 | 5

© SCHUPKE s.r.o. 2006-2024 | webdesign: Jan Schupke