Logo

Reference

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Ostrava

Obytný dům, Letecká, Ostrava

Vstupní dveře do bytového domu včetně integrovaného modulu poštovních schránek. Těmito drobnými projekty s regionálními stavebními společnostmi se podílíme na revitalizacích panelových domů našeho regionu.

Libor Ondráček, Ostrava

Soud

Krajský soud Ostrava, pobočka Olomouc

Dodávka a montáž předsazené fasády se skly v zeleném odstínu včetně polepù skel z fólie imitující mléčné sklo. Při realizaci byly použity nerezové kotvící body SADEV.

ELORA GROUP s.r.o.

Plakor

Plakor Mošnov

Korejská společnost Plakor, výrobce vnějších i vnitřních plastových částí automobilů, postavila v Mošnově výrobní areál s hliníkovou rastrovou fasádou se zádveřím a automaticky posuvnými dveřmi.

TAKENAKA EUROPE GmbH.

Akzo

AKZO NOBEL Opava

Od 1.7.2006 se tradiční český výrobce barev a laků, Balakom, stal součástí světového koncernu Akzo Nobel. Na námi dodávané sestavy hliníkových oken v budově pro výrobu komaxitovacích prášků byla na přání investora použita vlastní prášková barva.

Slezské stavby Opava s.r.o.

Lama

Nový sportovní areál SK LAMA v Hradci nad Moravicí

Dodávka celé řady hliníkových výrobků například hliníkové exteriérové prosklené zimní zahrady včetně zastřešení se třemi mechanicky posuvnými dveřmi.

Slezské stavby Opava s.r.o.

Podkova

Bytový dům Podkova v Ostravě

Bytový dům ve tvaru podkovy disponuje atraktivním umístěním v samém centru Ostravy nedaleko nové radnice, na okraji klidné vilové čtvrti v sousedství Komenského sadů a meandru řeky Ostravice. Naše společnost dodala pro luxusní rezidenční projekt Podkova hliníkové dveře s povrchovou úpravou v neobvyklém odstínu eloxu.

TECH INVEST OSTRAVA, a.s.

Jarov

Autosalón Auto Jarov Praha

Prosklená vnitřní výtahová šachta s požární odolností v prvním obchodním domu automobilů v Praze na Jarově.

Ata engineering CZ s.r.o.

Jesle

Rekonstrukce pavilonu bývalých jeslí Jovkova na zdravotní středisko Praha 12

Dodávka a montáž prosklených hliníkových výplní stavebních otvorů včetně elektricky navíjené bezpečnostní mříže.

První KEY - STAV, a.s.

Luka

Polyfunkční objekt LUKA v Praze

Z nedostavěného střediska, jejíž výstavba začala ještě za socialismu, vzniklo obchodní centrum. Zástupci radnice v minulosti uváděli, že stav budovy hyzdí městskou část i celou metropoli. Po opravách má být v objektu supermarket a prostory pro obchody a služby včetně restaurací a občerstvení. Zajímavá je realizace rozsáhlého pultového světlíku při rekonstrukci polyfunkčního objektu LUKA v Praze.

Metrostav a.s.

Pyramida

Integrovaný polyfunkční objekt PYRAMIDA v Pardubicích

Obchodní a bytový dům Pyramida odpovídá nejvyšším standardům na moderní bydlení, nakupování a využívání nabízených služeb v jednom místě a na exklusivní adrese tř. Míru v Pardubicích. Dodávka společnosti SCHUPKE s.r.o. zahrnovala celé spektrum hliníkových výplní stavebních otvorů (pyramidový světlík, sedlový světlík, rastrová a strukturální fasáda a požární dveře a stěny).

Průmyslové stavitelství Brno a.s..

1 | 2 | 3 | 4 | 5

© SCHUPKE s.r.o. 2006-2024 | webdesign: Jan Schupke