Logo

Reference

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Abel

ABEL - Computer, s.r.o.

Komplexní dodávka a montáž hliníkových výplní stavebních otvorů při rekonstrukci bývalých prodejních prostor BIG BILLA na výrobně administrativní objekt společnosti Abel Computer s.r.o.

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Škoda

Ředitelství Škoda auto v Mladé Boleslavi

Hliníková fasáda s vodorovným prosklením s požární odolností realizovaná na budově ředitelství Škoda auto v Mladé Boleslavi. Při realizaci byly použity systémové profily SCHŰCO FW 50+BF.

PROMUS KATOWICE - organizační složka

Terranova

Terranova Ostrava

Specifické řešení požadavku architekta na subtilnost hliníkových profilů na ulici v centru Ostravy. Prosklená hliníková fasáda s vloženými dvoukřídlovými dveřmi, jejichž zárubeň se opticky kryje se sloupky rastrové fasády.

TOMPRES CZ s.r.o.

nemocnice

Vojenská nemocnice Brno

Realizovaná sklohliníková fasádní stěna, je příkladem opláštění nově vystavěného schodiště a spojovacího krčku mezi dvěma budovami Vojenské nemocnice.

Průmyslové stavitelství Brno a.s.

PPL

PPL Ostrava - Svinov, Dubí

Společnost PPL v květnu 2006 přestěhovala pobočku PPL - Depo 07 -Ostrava, do nových prostor s dostačující kapacitou a moderní technologií pro třídění zásilek. Nové prostory jsme osadili požárními hliníkovými výplněmi.

gen. dodavatel KVAZAR a.s.

Autobusové nádraží

Autobusové nádraží Hlučín

Komplexní dodávka a montáž hliníkových výplní stavebních otvorů pro novou výpravní budovu autobusového nádraží, která byla slavnostně otevřena v květnu 2006. Již od prosince loňského roku mohli cestující využívat autobusového terminálu s nástupištěm a příjezdovými komunikacemi pro autobusy. Celková rekonstrukce stála necelých třicet pět miliónů korun. Většina částky bude uhrazena z finančních prostředků Společného regionálního operačního programu z fondu Evropské unie.

GMP MIX, a.s.

Ústav sociální péče

Ústav sociální péče pro mládež Pržno

Zajímavá práce na světlíku kaple, která je součástí Ústavu sociální péče pro mládež v Pržně.

První KEY - STAV, a.s.

DAIDO

DAIDO METAL BRNO

Pro společnost Daido Metal, výrobce ložisek pro automobilový průmysl, která vybudovala na území Brna nový výrobní závod, jsme dodali hliníkovou vstupní rastrovou fasádu a plastová okna v obvodové fasádě.

gen.dodavatel Takenaka

Zličín

Administrativní budova Zličín

Pro novostavbu AB Zličín byly dodány požární hliníkové výplně, které jsou součástí neprůhledných prosklených obkladů v atriu budovy.

gen.dodavatel HEBERGER CZ s.r.o.

Zimní stadion Bohumín

Zimní stadion Bohumín

V rámci rekonstrukce a dostavby zimního stadionu v Bohumíně jsme technicky odladili požární řešení a poté dodali a osadili požární i nepožární hliníkové uzávěry stavebních otvorů.

Beskydská stavební, a.s.

1 | 2 | 3 | 4 | 5

© SCHUPKE s.r.o. 2006-2024 | webdesign: Jan Schupke