Logo

Reference

1 | 2 | 3 | 4 | 5

VAE

Administrativní budova VAE CONTROLS, Ostrava

Společnost VAE CONTROLS působí v oblasti řízení a dodávky technologie vodárenských sítí, čistíren a úpraven vod, terminálů a skladů ropných látek. Dodávka a montáž vnějších pásových oken s válcovými rohovými profily, mechanicky posuvné dveře bez prahu s vodicí lištou dole a další především vnější hliníkové výplně stavebních otvorů.

HOCHTIEF CZ a.s.

Tobogán

Rekonstrukce Lázní Moravská Ostrava – přístavba toboganové věže

Po rekonstrukci lázní, které Ostravané nazývají „Čapkárna“, budou hojně využívanou atrakcí nové dva tobogány. Opláštění tobogánové věže bylo realizováno společností SCHUPKE s.r.o.

TCHAS, spol. s r.o.

Policie

DO PČR a HZS, Ostrava

Komplexní dodávka hliníkových výplní stavebních otvorů pro novostavbu budovy dálničního oddělení policie a HZS v Ostravě zahrnovala vnější dveře, fasády s větracími okny na schodiště a vnitřní požární dělicí stěny s dveřmi.

IMOS Brno, a.s.

Najmanská

OPTOMONT, Na Najmanské, Ostrava

Investorem stavby byla česká společnost OPTOMONT, a.s., která poskytuje telekomunikačním provozovatelům a jejich dodavatelům služby a technickou podporu v oblasti výstavby vláknové optiky, kabelové televize, datové, komunikační technologie a kabelizace. Společnost SCHUPKE s.r.o. dodávala hliníkovou rastrovou fasádu se sklopnými okny a jednokřídlovými posuvnými dveřmi.

STAV MORAVIA spol. s r.o.

MPM

MPM Quality, Frýdek- Místek

Společnost MPM Quality je známým výrobcem a distributorem hodinek PRIM. Poblíž nákupního centra ve Frýdku – Místku byla vybudována výrazná stavba s opláštěním točitého schodiště segmentovou rastrovou fasádou v červené barvě. Schodiště je přirozeně osvětleno jehlanovým světlíkem se zajištěnou výměnou vzduchu  elektricky ovládanými okny.

ELORA GROUP s.r.o.

Marlenka

Marlenka, Frýdek - Místek

Společnost MIKO international s.r.o., vyrábějící podle staroarménské rodinné receptury medový dort Marlenka, otevřela v dubnu 2009 novou výrobní halu s moderní výrobní linkou. Atraktivní fasáda působí z vnější strany jako jednotný celek, přestože jsou použita skla s různým složením (reflexní skla v kombinaci se smaltovanými skly nebo se skly čirými). Zajímavými prvky jsou stříška TOP SKY a použití SLIM pohonů u automaticky posuvných dveří (nízká výška pohonu splývá s výškou příčky a neruší celkový estetický dojem stěny s posuvnými dveřmi).

ELORA GROUP s.r.o.

Dům kultury

Dům kultury a hotel AKORD, Ostrava – Zábřeh

Opláštění únikového schodiště hotelové části hliníkovou fasádní rastrovou stěnou s pultovou střechou. http://www.dk-akord.cz/cz/page-o-nas/

ALUMONT plast s.r.o.

Alps

ALPS Electric Czech, s.r.o., Sebranice u Boskovic

ALPS Electric Czech, s.r.o. je pobočkou japonského nadnárodního koncernu ALPS a dodavatelem komponent pro největší světové finální výrobce spotřební elektroniky a počítačů. Dodávkou společnosti SCHUPKE s.r.o. byly vnitřní a vnější hliníkové výplně stavebních otvorů, a to včetně 36 m dlouhého střešního světlíku (hliníkový systém na nosné ocelové konstrukci) a posuvných oken vrátnice vč. nerezových pultíků.

TAKENAKA EUROPE GmbH - odštěpný závod

Ikea Brno

IKEA BRNO

Dodávkou a montáží požárních stěn vstupního schodiště a požárními uzávěry stavebních otvorů v administrativní části objektu jsme se podíleli na rozšíření a dostavbě prodejních a administrativních ploch obchodního domu IKEA v Brně.

IMOS Brno, a.s., Brno

Model Opava

Model Opava a.s.

Model Obaly nabízí největší výrobní kapacitu a nejširší paletu obalů z vlnité lepenky ze všech výrobních závodů ve střední Evropě. Obaly, které se zde vyvíjí, splňují i nejnáročnější požadavky trhu a logistiky. Požární prosklené dveře v nové hale, vstupní hliníkové automatické dveře v rekonstruované administrativní budově, vnitřní hliníkové dveře na chodbách, celoplošně prosklené vnitřní stěny.

Slezské stavby Opava s.r.o.

1 | 2 | 3 | 4 | 5

© SCHUPKE s.r.o. 2006-2024 | webdesign: Jan Schupke